Agenda

De Belangrijkste activiteiten voor de komende tijd:

wo 31 mei: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)

wo 31 mei: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
juni-2017
do 1 juni: Movement Medicine (20.00 uur)
vr 2 t/m ma 5 juni: Ooh La La Festival (14.00 uur)
za 3 juni: From Planet Belly to Africa: Dansen zul je! (19.00)
zo 4 juni: Ooh La La – Absurdicum: Music & Theatre in one Night (19.00)
Ma 5 juni: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
di 6 juni: Kristallen Klankschalen en Meditatie door Elly Groot ( 19.30)
wo 7 juni: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 7 juni: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 8 juni: Ecstatic Dance Enschede (20.00 uur)
vr 9 juni: Bonding door Eef Veenman (19.30 uur)
ma 12 juni: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
di 13 juni: Quantum Light Breath  door Eef Veenman (20.00 uur)
wo 14 juni: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 14 juni: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 15 juni: Tantric Dance Experience (20.00 uur)
za 17 juni: Opnieuw verbinding maken met het Hart – Liv Wheeler  (12.00)
zo 18 juni: Vaderdag opstellingen – Peter Den Haring (13.30)
ma 19 juni: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
di 20 juni: Yoga Nidra – Elly Groot (19.30 uur)
wo 21 juni: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 21 juni: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 22 juni: 5Ritmes met Arjan Bouw (20.00 uur)
vr 23 juni: Bonding door Eef Veenman (19.30 uur)
ma 26 juni: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
wo 28 juni: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 28 juni: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
juli -2017
ma 3 juli: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
di 4 juli: Kristallen Klankschalen en Meditatie door Elly Groot ( 19.30)
wo 5 juli: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 5 juli: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 6 juli: Movement Medicine (20.00 uur)
vr 7 juli: Bonding door Eef Veenman (19.30 uur)
zo 9 juli: Zigeunerconcert bij Volle Maan: La Manouche (20.30 uur)
ma 10 juli: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
di 11 juli: Quantum Light Breath  door Eef Veenman (20.00 uur)
wo 12 juli: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 12 juli: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 13 juli: Ecstatic Dance Enschede (20.00 uur)
zo 16 juli: Zweethut enschede (09.00 uur)
ma 17 juli: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
wo 19 juli: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 19 juli: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 20 juli: Tantric Dance Experience (20.00 uur)
vr 21 juli: Bonding door Eef Veenman (19.30 uur)
vr 21 juli: AlGoed Verdiept (17.00 uur) t/m 26 juli (16.00 uur)
wo 26 juli: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 26 juli: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
ma 31 juli: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
augustus-2017
di 1 aug: Kristallen Klankschalen en Meditatie door Elly Groot ( 19.30)
wo 2 aug: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 2 aug: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 3 aug: Movement Medicine (20.00 uur)
vr 4 aug: Bonding door Eef Veenman (19.30 uur)
zo 6 aug: Algoed Bouwvak week (12.00 uur) t/m 12 aug
ma 7 aug: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
di 8 aug: Quantum Light Breath  door Eef Veenman (20.00 uur)
wo 9 aug: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 9 aug: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 10 aug: Ecstatic Dance Enschede (20.00 uur)
zo 13 aug: Zweethut enschede (09.00 uur)
zo 13 aug: Ooh La La creatieweek (12.00 uur) t/m 19 aug
ma 14 aug: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
wo 16 aug: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 16 aug: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 17 aug: Tantric Dance Experience (20.00 uur)
vr 18 aug: Bonding door Eef Veenman (19.30 uur)
wo 23 aug: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 23 aug: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
ma 28 aug: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
wo 30 aug: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 30 aug: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
september-2017
vr 1 sep: Bonding door Eef Veenman (19.30 uur)
ma 4 sep: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
di 5 sep: Kristallen Klankschalen en Meditatie door Elly Groot ( 19.30)
wo 6 sep: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 6 sep: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 7 sep: Movement Medicine (20.00 uur)
za 9 sep: Nachtzweethut enschede
zo 10 sep: Nachtzweethut Enschede
ma 11 sep: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
di 12 sep: Quantum Light Breath  door Eef Veenman (20.00 uur)
wo 13 sep: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 13 sep: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 14 sep: Ecstatic Dance Enschede (20.00 uur)
vr 15 sep: Bonding door Eef Veenman (19.30 uur)
vr 15 sep: Verdieping (17.00 uur) t/m 26 juli (16.00 uur)
ma 18 sep: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
wo 20 sep: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 20 sep: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 21 sep: Tantric Dance Experience (20.00 uur)
ma 25 sep: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
wo 27 sep: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 27 sep: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 28 sep: 5Ritmes met Arjan Bouw (20.00 uur)
vr 29 sep: Bonding door Eef Veenman (19.30 uur)
oktober-2017
ma 2 okt: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
di 3 okt: Kristallen Klankschalen en Meditatie door Elly Groot ( 19.30)
wo 4 okt: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 4 okt: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 5 okt: Movement Medicine (20.00 uur)
zo 8 okt: Zweethut enschede (09.00 uur)
ma 9 okt: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
di 10 okt: Quantum Light Breath  door Eef Veenman (20.00 uur)
wo 11 okt: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 11 okt: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 12 okt: Ecstatic Dance Enschede (20.00 uur)
vr 13 okt: Bonding door Eef Veenman (19.30 uur)
vr 13 okt: Verdieping (17.00 uur) t/m 26 juli (16.00 uur)
ma 16 okt: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
wo 18 okt: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 18 okt: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 19 okt: Tantric Dance Experience (20.00 uur)
vr 20 okt: Verdieping (17.00 uur) editie herfst t/m 22 oktober  (16.00 uur) kennismaking met zelfonderzoek
ma 23 okt: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
wo 25 okt: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 25 okt: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 26 okt: 5Ritmes met Arjan Bouw (20.00 uur)
vr 27 okt: Bonding door Eef Veenman (19.30 uur)
ma 30 okt: Algoed Radio door Jeroen Kumerling (21.00 uur)
november-2017
wo 1 nov: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 1 nov: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 2 nov: Movement Medicine (20.00 uur)
zo 5 nov: Zweethut enschede (09.00 uur)
ma 6 nov: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
di 7 nov: Kristallen Klankschalen en Meditatie door Elly Groot ( 19.30)
wo 8 nov: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 8 nov: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 9 nov: Ecstatic Dance Enschede (20.00 uur)
vr 10 nov: Bonding door Eef Veenman (19.30 uur)
vr 10 nov: Verdieping (17.00 uur) t/m 26 juli (16.00 uur)
ma 13 nov: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
di 14 nov: Quantum Light Breath  door Eef Veenman (20.00 uur)
wo 15 nov: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 15 nov: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 16 nov: Tantric Dance Experience (20.00 uur)
ma 20 nov: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
wo 22 nov: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 22 nov: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 23 nov: 5Ritmes met Arjan Bouw (20.00 uur)
vr 24 nov: Bonding door Eef Veenman (19.30 uur)
ma 27 nov: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
wo 29 nov: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 29 nov: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
december-2017
zo 3 dec: Zweethut enschede (09.00 uur)
ma 4 dec: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur))
di 5 dec: Kristallen Klankschalen en Meditatie door Elly Groot ( 19.30)
wo 6 dec: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 6 dec: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 7 dec: Movement Medicine (20.00 uur)
vr 8 dec: Bonding door Eef Veenman (19.30 uur)
vr 8 dec: Verdieping (17.00 uur) t/m 26 juli (16.00 uur)
ma 11 dec: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
di 12 dec: Quantum Light Breath  door Eef Veenman (20.00 uur)
wo 13 dec: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 13 dec: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 14 dec: Ecstatic Dance Enschede (20.00 uur)
ma 18 dec: Algoed Radio door Jeroen Kumeling (21.00 uur)
wo 20 dec: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 20 dec: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 21 dec: Tantric Dance Experience (20.00 uur)
vr 22 dec: Bonding door Eef Veenman (19.30 uur)
di 26 dec: Verdieping editie kerst 2017 (17.00 uur) t/m 30 dec (16.00 uur)
wo 27 dec: AlGoed Eetclub  vooraf reserveren (18.00 uur)
wo 27 dec: Biodanza door Silvan Schalken (20.00 uur)
do 28 dec: 5Ritmes met Arjan Bouw (20.00 uur)
zo 31 dec: Oud en Nieuw feest (20.00 uur)

Geef een reactie